Praca Niemcy- Murarz / Pracownik budowalny

Kraków, Podgórze

Ogłoszenie dodane: 2 godziny temu

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Niemiecka firma posiadająca 230 stacji benzynowych na terenie Niemiec szuka pracowników na stanowisko:
Stanowisko: Murarz / Pracownik budowalny
Zatrudnimy również brygadzistę, pomocnika budowlanego!
Miejsce pracy: Niemcy
Zadania:
• Wykonywanie prac budowlanych i konserwacyjnych na terenie stacji benzynowych,
• Dbałość o porządek w miejscu pracy.
Wymagania:
• Doświadczenie w pracach budowlanych (murarz/ glazurnik/ tynkarz/ betoniarz),
• Znajomość materiałów i narzędzi budowlanych,
• Gotowość do pracy w delegacjach na terenie całych Niemiec,
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym,
• Prawo jazdy Kat. B,
• Umiejętność pracy zespołowej.
Gwarantujemy:
• Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
• Stawkę godzinową 17-24€ (zależnie od doświadczenia),
• Zakwaterowanie,
• Możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Murarz Niemcy” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

Kinga Zubrowska