Praca Kierownik w markecie, Dino Polska S.A., Dawidy Bankowe

Dawidy Bankowe/ pruszkowski/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 18.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Kierownik Marketu
Długa 19, 05-090 Dawidy Bankowe, mazowieckie

POSZUKUJESZ PEWNEJ I STABILNEJ PRACY Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZWOJU?
DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH PRACOWNIKÓW

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

zarządzanie podległym zespołem
prowadzenie marketu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy
zarządzanie asortymentem marketu
reprezentowanie firmy wobec Klientów i dostawców
NASZE OCZEKIWANIA WOBEC CIEBIE TO:

znajomość specyfiki handlu detalicznego
umiejętność skutecznego planowania
komunikatywność oraz kreatywność
umiejętność zarządzania zespołem

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii
wdrożenie do pracy oraz obsługi urządzeń poprzez odpowiednie szkolenia
możliwość rozwoju zawodowego, większość naszej kadry kierowniczej wywodzi się z awansów wewnętrznych
ubezpieczenie na zdrowie i życie na bardzo preferencyjnych warunkach finansowych
ZADZWOŃ!

785-235-102 / 665-941-451

Gabriela Rekruter