PRACA HOLANDIA- Spawacz TIG

Kraków, Podgórze

Ogłoszenie dodane: 8 godzin temu

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Stabilna firma z ugruntowaną pozycją na rynku, która posiada wiele oddziałów w Holandii i nie tylko zatrudni pracowników na stanowisko:
Stanowisko: Spawacz TIG
Miejsce pracy: Holandia
Zadania:
• Spawanie metodą TIG,
• Przygotowanie elementów pod spawanie,
• Składanie oraz montaż części według rysunków technicznych.
Wymagania:
• Doświadczenie w spawaniu metodą TIG,
• Umiejętność czytania rysunku technicznego,
• Wiedza o właściwościach stali nierdzewnej,
• Umiejętność samodzielnej pracy,
• Dobra komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Gwarantujemy:
• Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę (pokój jednoosobowy),
• Bezpłatny samochód leasingowy bądź dodatek do paliwa jeśli dojeżdżasz własnym pojazdem,
• Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym,
• Bezpłatne ubezpieczenie,
• Możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Spawacz TIG” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

Kinga Zubrowska