Praca dla Montera/Nawijacza/Operatora Wózków i Suwnic

Łódź, Bałuty

Ogłoszenie dodane: 11 godzin temu

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

MONTER/ NAWIJACZ/ OPERATOR WÓZKÓW I SUWNIC – 4 brygady zmiany po 8 h (PL/UKR)

Miejsce wykonywania pracy: Hitachi Energy Poland Sp. z o. o. w Łodzi

Zadania:
- Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z dokumentacja techniczną;
- Wykonywanie prac ręcznych transportowych;
- Transport materiałów
- Nawijanie uzwojeń w oparciu o dokumentacje techniczną;
- Przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:
- Gotowość do pracy w systemie 4brygad zmiany po 8 h;
- Dobra znajomość rysunku technicznego;
- Podstawowa znajomość obsługi komputera;
- Wysoko rozwinięte zdolności manualne;
- Umiejętność pracy w grupie, sumienność, gotowość do nauki;
- Uprawnienia UDT !

Oferujemy:
- stawkę bazową 4500 + miesięczną premię do 500 zł (jeżeli cały dział realizuje normę).
- stały dodatek za pracę w 4 brygadach – 960 zł brutto + za prace według grafiku w niedzielę 80%
- dwukrotny dodatek za pracę w nocy wynosi 40% z 4300 zł brutto
- 200% dodatek za pracę w niedzielę poza grafikiem
- coroczne nagrody za realizację planów produkcyjnych
- stabilne zatrudnienie w oparciu u umowę o pracę
- pakiet benefitów pozapłacowych Manpower Premium: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna,
ubezpieczenie grupowe

Magdalena

Magdalena

Magdalena