POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE

Łomianki/ warszawski zachodni/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 2 godziny temu

Miejsce pracy: Łomianki, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/0633

OBOWIĄZKI:
Realizacja zadań związanych z obsługą maszyn, pakowaniem produktów, sortowaniem surowców oraz innymi czynnościami
wspierającymi proces produkcji.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- [Umiejętność 1] : spostrzegawczość, odpowiedzialność, sumienność, zdolności psychomotoryczne oraz manualne
[Inne] : Pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki w różnych lokalizacjach, co jest uzależnione od zleceń i potrzeb firmy. Takie
rozwiązanie ma na celu zapewnienie elastyczności w realizacji projektów oraz dostosowanie się do wymagań klientów.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Łomianki
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Adres:
Poznańska 131A, 05-850 Ożarów Mazowiecki, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
Barbara Pszenna
tel: 227254291 w. 122

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego