POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE

Biskupice Podgórne/ wrocławski/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 28.08.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie
Nr oferty: StPr/24/3379

OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac prostych, weryfikacja i montaż̇ elementów, praca przy taśmie produkcyjnej, prace pomocnicze.
Umowa zlecenie: 16.09.2024-31.12.2027
Wykonywanie zlecenia w godzinach 6.00 do 22.00, co najmniej 180 godzin w miesiącu, możliwe wykonywanie zlecenia w soboty.
Oferta pracy dostęna w sali B

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe
- Uprawnienia: Dokładność
- Uprawnienia: Samodzielność
- Uprawnienia: ZDOLNOŚCI MANUALNE

Wymagania inne:
- wykształcenie podstawowe, staż pracy brak wymagań, dokładność, samodzielność, zdolności manualne
praca stojąca w sztucznym środowisku

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 do 28,1 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Adres:
Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:
Sala B
tel: 717701680

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu