POMOC KUCHENNA - KUCHARZ JUNIOR

Poznań/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 3 godziny temu

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: POZNAŃSKA 50/2, 60-851 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/3407

OBOWIĄZKI:
pomoc przy przygotowywaniu potraw, przygotowania do serwisu, prace zamykające serwis i kuchnię
Praca od środy do niedzieli w godz od 13-22

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
- Uprawnienia: KSIĄŻECZKA SANEPID

Wymagania inne:
- Wykształcenie zawodowe gastronomiczne - profil kucharz. Podstawy sztuki gastronomicznej nabytej w szkole.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Poznań
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
P.M. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
POZNAŃSKA 50/2, 60-851 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
tel: 539-968-319

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: tel. umówienie spotkania

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu