POMOC KUCHENNA

Szczecin/ zachodniopomorskie

Ogłoszenie dodane: 10 godzin temu

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat

Miejsce pracy: JAGIELLOŃSKA 58, 70-382 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie
Nr oferty: StPr/24/2101

OBOWIĄZKI:
PRACA W KUCHNI OŚRODKA POLEGAJĄCA NA PRZYGOTOWANIU I WYDAWANIU 4 POSIŁKÓW DZIENNIE DLA 70 OSÓB, UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W POMIESZCZENIACH KUCHNI, PRZESTRZEGANIE ZASAD HACCP

WARUNEK KONIECZNY UMIEJĘTNOŚĆ SAMODZIELNEGO GOTOWANIA
PRACA W GODZ. OD 06.30 DO 14.30 I OD 11.30 DO 19.30

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
- Uprawnienia: umiejętność samodzielnego gotowania posiłków

Wymagania inne:
- Wiedza i praktyczne umiejętności w przygotowaniu potraw (śniadania, obiady, kolacje) w żywieniu zbiorowym, znajomość HACCP,
znajomość obsługi urządzeń gastronomicznych, bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Szczecin
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 2 150 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
MŁODZIEŻOWY OŚRODEK SOCJOTERAPII NR 2

Adres:
JAGIELLOŃSKA 58, 70-382 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:
e-mail: womos5@wp.pl

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV wraz z numerem telefonu + list motywacyjny
Dokumenty potwierdzające wykształcenie i posiadane uprawnienia
oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych: Na podstawie
art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Szczecinie, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko konserwatora. Zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 ust. 11 RODO. Zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie