POŁOŻNA

Tychy/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 10.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

POŁOŻNA

Miejsce pracy: Fabryczna 2, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/1219

OBOWIĄZKI:
praca położnej w poradni zgodnie z kompetencjami zawodowymi położnej.
* praca w systemie równoważnym w godz.: 06:00-18:00; umowa o pracę lub umowa zlecenie.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe
- Uprawnienia: Położna – prawo wykonywania zawodu
- Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:
- Wykształcenie min. średnie. Prawo wykonywania zawodu położnej (położna środowiskowo-rodzinna lub w trakcie kursu), umiejętność pracy położnej zgodnie z kompetencjami zawodowymi, umiejętność obsługi komputera.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Tychy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 6 385 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
"ULTRA-MED-STREFA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Fabryczna 2, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Krystyna Tońska
e-mail: k.tonska@ums.net.pl
tel: 501 092 372

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: kontakt osobisty w godz.: 09:00-13:00

Wymagane dokumenty:
CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach