POLICJANT

Opole/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 02.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

POLICJANT

Miejsce pracy: Wojciecha Korfantego 2, 45-077 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie
Nr oferty: StPr/24/0928

OBOWIĄZKI:
wynikający z zadań Policji. Praca w godz. 6-14/14-22/22-6. Praca w jednostkach podległych na terenie woj. opolskiego.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:
- Wykształcenie średnie lub wyższe. Nieposzlakowana opinia, niekarany za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe. Prawo jazdy kat.A,B,C,C+E - dodatkowy atut.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Opole
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 6 427 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W OPOLU

Adres:
Wojciecha Korfantego 2, 45-077 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Dane kontaktowe:
Barbara Hnatiuk
e-mail: kandydaci@op.policja.gov.pl
tel: 47 864 21 51

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Wymagane dokumenty: podanie, kwestionariusz, dokumenty potwierdzające wykształcenie i kwalifikacje, książeczka wojskowa, dowód osobisty.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu