PIZZER /RESTAURACJA U CZAPY/

Iława/ iławski/ warmińsko-mazurskie

Ogłoszenie dodane: 20.06.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Sobieskiego 2A/4A, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie
Nr oferty: StPr/24/1547

OBOWIĄZKI:
przygotowanie pizzy wg standardów firmy (w sezonie zimowym praca od czwartku do niedzieli)

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe
- Uprawnienia: badania sanepidowskie

Wymagania inne:
- Nie wymagamy dużego doświadczenia, ale osoba aplikująca na stanowisko musi być gotowa na wyzwania, naukę (będziemy szkolić pracownika do pracy na naszych standardach).Poszukujemy osoby punktualnej, zaangażowanej. Obowiązkowo - aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych. Nie poszukujemy SEZONOWO, jest to praca na STAŁE. Prosimy dlatego o przemyślane zgłoszenia. Restauracja znajduje się w Iławie, przy ul. Jana III Sobieskiego . Kontakt osobisty lub telefoniczny - Damian Majewski - 668 032 353

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Iława
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 28,3 do 28,3 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
OLF Damian Majewski

Adres:
Sobieskiego 2A/4A, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:
Damian Majewski
tel: 668 032 353

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie