PIELĘGNIARKA LUB POŁOŻNA

Mielec/ mielecki/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 02.09.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Pułaskiego 2B/5, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Nr oferty: StPr/24/1351

OBOWIĄZKI:
Pielęgniarka lub położna
Praca w godzinach między 8:00 a 18:00 do uzgodnienia

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:
- Wykształcenie średnie lub wyższe
Dyplom uprawniający do wykonywania zawodu pielęgniarki lub położnej

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Mielec
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 6 730 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "MARMED" LEK. MED. BOGUSŁAWA I JAROSŁAW MARZEC SPÓŁKA JAWNA

Adres:
Pułaskiego 2B/5, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:
Jarosław Marzec
e-mail: marmed2@interia.pl
tel: 175837246

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: pn.-pt., Godziny : 8-18

Wymagane dokumenty:
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt osobisty z pracodawcą, telefoniczny lub przesyłanie Cv za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu