PIEKARZ CIASTOWY

Siewierz/ będziński/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 26.06.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Bema 58, 42-470 Siewierz, powiat: będziński, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0892

OBOWIĄZKI:
Prowadzenie ciast.

Praca również w porze nocnej.
Pracaw godzinach od 21:00 do 5:00

I umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Wynagrodzenie od 4500 zł brutto + dodatek za pracę w godzinach nocnych - ostateczne wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą, zależne od poziomu kwalifikacji kandydata.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: piekarz

Wymagania inne:
- Wykształcenie zasadnicze zawodowe - piekarz lub min. 6 miesięcy doświadczenia na stanowisku piekarza.
Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno epidemiologicznych.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Siewierz
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ZAKŁAD PIEKARNICZY "MALTA" JERZY MALTAZAR

Adres:
Bema 58, 42-470 Siewierz, powiat: będziński, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Grażyna Gruszka
tel: 32 678 13 61

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - Kontakt osobisty w godzinach od 07:00 do 14:00. Kontakt telefoniczny: 32 678 13 61.

Wymagane dokumenty:
Dokumenty aplikacyjne.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie