PIEKARZ

Wilamowice/ bielski/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 21.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

PIEKARZ

Miejsce pracy: Ogrodowa 8, 43-330 Wilamowice, powiat: bielski, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/1293

OBOWIĄZKI:
Wypiek pieczywa

Praca w systemie dwuzmianowym od ND. do PT. w godz. 18.00-2.00, 2.00-10.00.
z zachowaniem 40 godzin w tygodniu.
Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze branżowe, gastronomiczne

Wymagania pożądane:
- Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:
- Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe branżowe piekarz, wymagane min. 2 lata doświadczenia na wskazanym stanowisku, mile widziane badania do celów sanitarno-epidemiologicznych, umiejętność pracy w zespole,

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Wilamowice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
GEES Sp. z o.o.

Adres:
Rynek 13, 43-330 Wilamowice, powiat: bielski, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Agnieszka Cieślak
e-mail: acieslak@kupiecgees.pl
tel: 338457130

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV na adres e-mail, kontakt telefoniczny

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej