OSOBA DO SPRZĄTANIA

Katowice/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 3 godziny temu

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: 40-001 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/2615

OBOWIĄZKI:
- Sprzątnie wewnątrz i na zewnątrz budynków mieszkalnych.
- Praca na osiedlu Odrodzenia w Katowicach.
- Zlecenie wykonywane około 6 do 8 godzin dziennie w godzinach: 7:00-15:00 od poniedziałku do piątku.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Uprawnienia: Chęć do pracy
- Uprawnienia: Sumienność

Wymagania inne:
- Doświadczenie NIE jest wymagane.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Katowice
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
GRUPA AHT ANNA HANUSIAK-TATARSKA

Adres:
Stanisława Łętowskiego 18, 40-648 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Joanna Biela Janusz Kowalski
tel: 500-265-779, 500-265-778, 32-203-52-62

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą (Katowice, ul. Łętowskiego 18 - Przy Szkole Podstawowej nr 27), Godziny : 8:00-14:00 - KONIECZNIE ZABRAĆ CV !!!

Wymagane dokumenty:
CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (8:00-14:00) (Tel. 500-265-779, 500-265-778, 32-203-52-62) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Stanisława Łętowskiego 18, 40-648 Katowice - Przy Szkole Podstawowej nr 27).

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach