(S)OPIEKUN OSOBY STARSZEJ

Toruń/ kujawsko-pomorskie

Ogłoszenie dodane: 26.06.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Nr oferty: StPr/24/1004

OBOWIĄZKI:
Opieka nad osobami starszymi, pomoc w sprzątaniu, robieniu zakupów, w higienie osobistej.
Praca na terenie Torunia w domu podopiecznego

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania dodatkowe:
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:
- ukończony kurs opiekuna osób starszych, opiekuna medycznego, cierpliwość, empatia, komunikatywność, dobry stan zdrowia

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Toruń
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 29 do 29 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Centrum Pielęgnacji Caritas Diecezji Toruńskiej

Adres:
Wyszyńskiego 7/9, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:
e-mail: cpc-dyrektor@wp.pl

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail, inny - Kontakt wyłącznie mailowy

Wymagane dokumenty:
CV należy wysłać na adres: cpc-dyrektor@wp.pl

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia