OPIEKUN/OPIEKUNKA OSOBY STARSZEJ

Opole/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 10.09.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 13/1, 45-062 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie
Nr oferty: StPr/24/0482

OBOWIĄZKI:
-opieka/roznoszenie ulotek
-mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-praca na terenie Niemiec, Holandii

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania dodatkowe:
- Język: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Opole
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 8 564,41 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
APN SENTIUM II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres:
Tadeusza Kościuszki 13/1, 45-062 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Dane kontaktowe:
Ewa Domanasiewicz
tel: 501409214

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach