OPIEKUN

Malczyce/ średzki/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 01.09.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

OPIEKUN

Miejsce pracy: 1-go Maja 39, 55-320 Malczyce, powiat: średzki, woj: dolnośląskie
Nr oferty: StPr/24/0307

OBOWIĄZKI:
Opieka nas osobami starszymi i niepełnosprawnymi, praca w systemie 2 zmianowym od 7-19 i 19-7.
Wymagania: wykształcenie średnie opiekun medyczny , średnie.
Wynagrodzenie od 4.300 do 5.500 zł brutto.
Kontakt z pracodawcą telefoniczny: 451 270 006

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
- Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne
- Uprawnienia: empatia , umiejętność pracy z osobami starszymi i niepełnosprawnymi.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Malczyce
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 5 500 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Dom Opieki Caritas Archidiecezji Wrocławskiej

Adres:
1-go Maja 39, 55-320 Malczyce, powiat: średzki, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:
Aleksandra Dykas
tel: 451 270 006

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej