Operator wózka widłowego

Wrocław, Krzyki

Ogłoszenie dodane: 04.09.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Bezpośrednio rekrutujemy dla jednego z naszych klientów, oferując stałą współpracę.

Poszukujemy Operatorów wózka widłowego

Firma zajmuje się produkcją dla branży motoryzacyjnej

Lokalizacja: Bielany Wrocławskie

Oferujemy
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Praca w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
Podstawa 5100-5372 zł brutto (przy przepracowaniu 168 godzin) w zależności od doświadczenia
Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
BENEFITY:

Premie: 800 zł brutto co miesiąc (pełna frekwencja),
Miesięczna dopłata do posiłków w wysokości 150 zł brutto
1000 zł brutto jako premia świąteczna
Kompleksowy pakiet świadczeń obejmujący opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe oraz kartę Multisport – wszystko finansowane przez pracodawcę
1000 zł brutto dofinansowania na wakacje
300 zł brutto na zakup okularów
Chip vendingowy o wartości 35 zł, bilety do kina, owoce, ciasta, prezent urodzinowy oraz upominek z okazji narodzin dziecka
Dofinansowanie do paliwa od 100 do 300 zł brutto, zależne od odległości od miejsca pracy
1000 zł brutto za polecenie nowego pracownika
Zadania
Obsługa wózka widłowego
Dostarczanie materiałów, pustych pojemników i sprzętu;
Transport wewnętrzny w obrębie działu produkcji;
Inne zadania zlecone przez przełożonego.
Oczekujemy
Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego;
Posiadanie uprawnień UDT.

Zapraszamy również osób zza granicy.

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość "OWW" na numer 790 861 777, bądź skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Irena

Irena

Irena