OPERATOR URZĄDZEŃ SKRAWAJĄCYCH

Częstochowa/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 05.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Trochimowskiego 27, 42-202 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0977

OBOWIĄZKI:
przygotowanie materiałów do obróbki, praca na tokarce i frezarce, dobór narzędzi,
obróbka detali do wymaganych wymiarów , sprawdzenie prawidłowości wykonanych detali,
dbałość o powierzone na stanowisku pracy maszyny, urządzenia i sprzęt, zgłaszanie potrzeb materiałowych i narzędzi

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania inne:
- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o kierunku obróbka skrawaniem, praktyka w zawodzie operator urządzeń skrawających, tokarka, frezarka, znajomość rysunku technicznego, zaangażowanie, dokładność, rzetelność, dobra organizacja pracy własnej oraz logiczne podejście do napotkanych problemów

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Częstochowa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Alchemia S.A. Oddział Rurexpol w Częstochowie

Adres:
Trochimowskiego 27, 42-202 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Robert Strącała
e-mail: r.stracala@alchemiasa.pl
tel: 883 301 214

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Najpierw Kontakt telefoniczny!!!, Godziny : 8.00-16.00

Wymagane dokumenty:
CV wraz z listem motywacyjnym proszę przesłać na adres: r.stracala@alchemiasa.pl W przypadku osób zarejestrowanych wymagane jest skierowanie do pobrania u swojego doradcy klienta w PUP Częstochowa.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez ALCHEMIA S.A. z siedzibą w Warszawie, w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji, w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy".

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie