Operator monitoringu

Wrocław, Fabryczna

Ogłoszenie dodane: 09.05.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Operator monitoringu z doświadczeniem

Miejsce pracy: ul. Graniczna, Wrocław

Market budowlany! Praca od zaraz!

Zadania:
- Obsługa monitoringu,
- Znajomość systemu przeciwpożarowego,
- Doświadczenie w obszarze obsługi systemów bezpieczeństwa, w tym CCTV, kontroli dostępu i SSWIN (Systemu Sygnalizacji Włamania i Napadu),
- Bardzo dobra znajomość programów MS WORD oraz MS EXCEL.

Wymagamy:
• doświadczenia na stanowisku operatora monitoringu z dużą ilością kamer,
• umiejętności radzenia sobie ze stresem podczas alarmów,
• umiejętności rozdzielania zadań podczas zdarzeń,
• otwartości umysłu oraz chęci zdobywania wiedzy,
• Umiejętności obsługi komputera- warunek konieczny!

Oferujemy:
• stawkę 28 zł brutto/h,
• premie za detekcje,
• miłą atmosferę w pracy,
• szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
• pakiet medyczny.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 571 330 178.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Natalia

Natalia

Natalia