Operator maszyn CNC *pn-pt*7-15*z dośw. lub do przyucz

Karczew/ otwocki/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 24.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Stabilny pracodawca, z wieloletnią tradycją na rynku poszukuje Operatorów Maszyn CNC, branża - obróbka blach.

Zapraszamy do aplikowania.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio
- rynkowe wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji
- pracę w systemie 1 zmianowym (7-15), od pon. do pt.
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w prężnie rozwijającej się organizacji - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
- pracę z nowoczesnymi technologiami

Zadania:
- obsługa i ustawianie maszyn
- drobne naprawy
- obsługa techniczna
- drobne prace konserwatorskie

Oczekujemy:
- mile widziane doświadczenie w pracy na laserach, wykrawarkach lub innych maszynach cnc - praca dla osób doświadczeniem lub do przyuczenia
- znajomość rysunku technicznego
- motywacji i chęci do pracy

Lokalizacja: Karczew

Osoby zainteresowane prosimy o zainteresowanie prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez formularz aplikacyjny: https://servicetechnical.traffit.com/public/an/9b8c8f960a527e2ac51caf28c4488e20326b4f59 , bądź zapraszamy do kontaktu telefonicznego - 570 318 000.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Katarzyna

Katarzyna

Katarzyna