NUREK ZAWODOWY 3 KLASY

Katowice/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 24.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: ALEJA BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO 4/1, 40-870 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0550

OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac podwodnych na małych głębokościach do 20 m. - praca na terenie województwa śląskiego.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie branżowe
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:
- doświadczenie zawodowe jako instruktor nurkowania, spawacz podwodny, Dyplom nurka III klasy.
Pracodawca zaznaczył, iż oferta pracy skierowana jest również dla osób chętnych do przyuczenia, zdobycia uprawnień lub umiejętności zawodowych.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Katowice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 8 000 do 12 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
INSTAL BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
ALEJA BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO 4/1, 40-870 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
e-mail: nabor.instalbud@gmail.com

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu