NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

Orzesze/ mikołowski/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 12.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Miarki 4/a, 43-180 Orzesze, powiat: mikołowski, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0446

OBOWIĄZKI:
Zajęcia dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcze
- Obowiązki nauczyciela przedszkola

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa na czas określony od 01.09.2024r. do 31.08.2025r.
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-180 Orzesze ul. Miarki 4a
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Pn-Pt, 8.00-13.00

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:
- Wykształcenie wyższe. Tytuł zawodowy magistra lub licencjat z przygotowaniem pedagogicznym. Przy zatrudnieniu będzie wymagana niekaralność.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Orzesze
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Przedszkole z Oddziałem Integracyjnym nr 1

Adres:
Miarki 4/a, 43-180 Orzesze, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Karina Jaszczyk
e-mail: p1@orzesze.pl
tel: 32 2215 278

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt osobisty po kontakcie telefonicznym celem ustalenia terminu spotkania, Godziny : pn-pt, 7-16

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych