NAUCZYCIEL WYCHOWAWCA W PRZEDSZKOLU

Mielec/ mielecki/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 29.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Słowackiego 8, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Nr oferty: StPr/24/1525

OBOWIĄZKI:
Prowadzenie grupy przedszkolnej oraz dokumentacji.
Praca od 7.00 do 15.00

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:
- Wykształcenie wyższe pedagogiczne - edukacja przedszkolna lub wczesnoszkolna

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Mielec
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 5 100 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Autystycznych i Niepełnosprawnych SUN RISE

Adres:
Botaniczna 4, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:
Aneta Siembab
e-mail: sunrisebiuro@gmail.com
tel: 663007716

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysyłanie CV na adres e-mail: sunrisebiuro@gmail.com lub kontakt telefoniczny: 663007716

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu