NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Zwierzyniec/ zamojski/ lubelskie

Ogłoszenie dodane: 04.09.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat

Miejsce pracy: Parkowa 5A/2, 22-470 Zwierzyniec, powiat: zamojski, woj: lubelskie
Nr oferty: StPr/24/2123

OBOWIĄZKI:
Praca z dziećmi w wieku 3-6 lat, prowadzenie dokumentacji zawodowej, prowadzenie zajęć edukacyjnych.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
- Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
- Uprawnienia: umiejętności w pracy z dziećmi

Wymagania inne:
- Doświadczenie zawodowe mile widziane.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Zwierzyniec
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 5 384 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Niepubliczne Przedszkole Motylek Justyna Kur

Adres:
Parkowa 5A/2, 22-470 Zwierzyniec, powiat: zamojski, woj: lubelskie

Dane kontaktowe:
Justyna Kur
e-mail: przedszkole.motylek@op.pl
tel: 690482106

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu