NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNAGO

Bielsko-Biała/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 08.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę

Miejsce pracy: Łagodna 27 a, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/1089

OBOWIĄZKI:
Praca z dziećmi w wieku 3-6 lat; kontaktowanie się i podejmowanie współpracy z rodzicami lub innymi opiekunami prawnymi dzieci; realizacja celów statutowych podmiotu przedszkolnego; dbanie o bezpieczeństwo dzieci, w tym (w razie potrzeby) udzielanie im pierwszej pomocy; przestrzeganie ogólnych przepisów BHP i ochrony przeciwpożarowej.

Umowa o pracę w zastępstwie na okres 01.09.2024-31.08.2025 r., system dwuzmainowy w godz.: 7.00-16.00 od pn. do pt. wg grafikuw ramach 25/25 etatu

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
- Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
- Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole
- Uprawnienia: punktualność, kreatywność
- Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne

Wymagania inne:
- Wymagane wykształcenie wyższe mgr na kierunku edukacja przedszkolna z przygotowaniem pedagogicznym. Doświadczenie nie jest wymagane.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Przedszkole nr 50 w Bielsku-Białej

Adres:
Łagodna 27 a, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Agnieszka Pustółka
e-mail: pm50@cuw.bielsko-biala.pl
tel: 33 816 49 19

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV na adres e-mail, kontakt telefoniczny

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej