NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY

Gdańsk/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 05.09.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Generała Józefa Hallera 16/18, 80-426 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/8161

OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków zgodny z zawodem nauczyciela wspomagającego w szkole ponadpodstawowej. Praca od poniedziałku do piątku, w wymiarze 20/20 godzin tygodniowo (według grafiku ustalonego z pracodawcą).

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:
- wykształcenie wyższe magisterskie na kierunkach pedagogika specjalna lub oligofrenopedagogika.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Gdańsk
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 908 do 7 100 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 W GDAŃSKU

Adres:
Generała Józefa Hallera 16/18, 80-426 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
tel: 883 989 450

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:

Źródło: Gdański Urząd Pracy