NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE (O)

Gromnik/ tarnowski/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 11.09.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: W.Witosa 4, 33-180 Gromnik, powiat: tarnowski, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/3381

OBOWIĄZKI:
praca z dziećmi z klas od I do VIII S.P.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Pedagog specjalny
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
- Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:
- wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu pedagogiki specjalnej albo studia podyplomowe na kierunku pedagogika specjalna.
Mile widziane uprawnienia do pracy z dziećmi ze spektrum Autyzmu i zespołem Aspergera.
Praca w Gromniku od pon. - pt. w przedziale godz. 7.30-15.30, w wymiarze pełnego etatu.
Wynagrodzenie od 4788 brutto uzależnione od stopnia awansu zawodowego.
Kontakt: Zespół Szkół w Gromniku, 33-180 Gromnik, ul. W. Witosa 4, P. Patrycja Kubicz Dyrektor, wcześniejszy kontakt telefoniczny 14 651 42 33.
CV i list motywacyjny można przesyłać na maila: zs@gromnik.pl

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Gromnik
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 4 788 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Zespół Szkół w Gromniku

Adres:
W.Witosa 4, 33-180 Gromnik, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Patrycja Kubicz
e-mail: zs@gromnik.pl
tel: 146514233

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
skierowanie, bezpośrednio do pracodawcy

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie