NAUCZYCIEL ŚWIETLICY

Szczytno/ szczycieński/ warmińsko-mazurskie

Ogłoszenie dodane: 16.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat

Miejsce pracy: Marii Curie - Skłodowskiej 2, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie
Nr oferty: StPr/24/0398

OBOWIĄZKI:
prowadzenie zajęć opiekuńczych z dziećmi na świetlicy
PRACA: poniedziałek-piątek, praca zgodnie z ustalonym planem lekcji w godz. między 6:30 a 16:00 - 13 godziny w tygodniu

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza
- Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Szczytno
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 2 454 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. M.C. SKŁODOWSKIEJ

Adres:
Marii Curie - Skłodowskiej 2, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:
Monika Tyc
e-mail: sekretariat@sp3.miastoszczytno.pl

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV przesłane bezpośrednio na adres mailowy pracodawcy: sekretariat@sp3.miastoszczytno.pl

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie