NAUCZYCIEL - REHABILITANT

Kraków/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 23.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat

Miejsce pracy: Os.Urocze 15, 31-954 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/4983

OBOWIĄZKI:
Praca z dziećmi w normie oraz niepełnosprawnością w Zespole Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka w Samorządowym Przedszkolu Specjalnym nr 100 w Krakowie.

godz. pracy między : 6,30-18,00

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Fizjoterapeuta
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
- Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
- Uprawnienia: praca z dziećmi niepełnosprawnymi

Wymagania inne:
- wykształcenie: wyższe magisterskie- rehabilitacja z przygotowaniem pedagogicznym z kwalifikacjami na WWRD.
uprawnienia: przygotowanie pedagogiczne

Praca jako nauczyciel - rehabilitant z pensum 22h (22h cały etat)- praca na 0,63 etatu czyli 14h w tygodniu.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kraków
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 2 150 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Samorządowe Przedszkole Specjalne Nr 100

Adres:
31-954 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Pracodawca
e-mail: p100@mjo.krakow.pl
tel: 660637549

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - 126443685

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie