NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

Bielsko-Biała/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 2 godziny temu

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Zwierzyniecka 53, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/1406

OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zajęć z dziećmi w grupie przedszkolnej.

Praca w systemie zmianowym w godz. 6.45-17.00 (grafik do ustalenia po 8 godz.).
Umowa o pracę na czas określony - 12 m-cy.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania pożądane:
- Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:
- Wymagane wykształcenie wyższe pedagogiczne kierunek edukacja przedszkolna lub wczesnoszkolna, mile widziana znajomość języka angielskiego, pozytywne nastawienie do dzieci, odpowiedzialność, zaangażowanie, komunikatywność. Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Joanna Bartoszek-Wilgierz CENTRUM EDUKACJI MONTESSORI

Adres:
Zwierzyniecka 53, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Joanna Bartoszek-Wilgierz
e-mail: rekrutacja@przedszkola-montessori.pl
tel: 509 413 646

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
KOntakt telefoniczny lub CV na e-mail

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej