NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

Siedlce/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 24.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Bolesława Prusa 46, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/1931

OBOWIĄZKI:
Opieka nad dziećmi przedszkolnymi. Praca w godzinach 07.00-14.00 i 11.00- 18.00. Po okresie próbnym możliwość dalszej współpracy.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna

Wymagania inne:
- mile widziane doświadczenie na stanowisku nauczyciela, kreatywność, empatia, łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Siedlce
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 5 800 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
NIEPUBLICZNY ŻŁOBEK I PRZEDSZKOLE MALI ARTYŚCI IWONA LIPIŃSKA

Adres:
Bolesława Prusa 46, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
Iwona Lipińska
e-mail: maliartyscisiedlce@gmail.com
tel: 533 801 300

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach