NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

Bartoszyce/ bartoszycki/ warmińsko-mazurskie

Ogłoszenie dodane: 3 godziny temu

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat

Miejsce pracy: Nad Łyną 5A, 11-200 Bartoszyce, powiat: bartoszycki, woj: warmińsko-mazurskie
Nr oferty: StPr/24/0740

OBOWIĄZKI:
praca z dziećmi w grupie, prowadzenie dokumentacji

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: wczesna edukacja, edukacja zintegrowana lub wychowanie przedszkolne

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Bartoszyce
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 908 do 5 915 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 9 w Bartoszycach

Adres:
Nad Łyną 5A, 11-200 Bartoszyce, powiat: bartoszycki, woj: warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:
Anna Korejwo
e-mail: przedszkolenr9@op.pl
tel: 89 763 35 96

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
dyplom, przygotowanie pedagogiczne do wykonywania zawodu

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach