NAUCZYCIEL PRZEDMIOTU GEOGRAFIA

Krosno Odrzańskie/ krośnieński/ lubuskie

Ogłoszenie dodane: 12.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: POZNAŃSKA 88, 66-600 Krosno Odrzańskie, powiat: krośnieński, woj: lubuskie
Nr oferty: StPr/24/0528

OBOWIĄZKI:
nauka przedmiotu-praca z uczniami z niepelnosparwnością intelektualną w stopniu lekkim w klasie łączonej

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:
- Wykształcenie wyższe mgr kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym +oligofrenopedagogika

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wynagrodzenie brutto: od 500 do 650 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W KROŚNIE ODRZAŃSKIM

Adres:
POZNAŃSKA 88, 66-600 Krosno Odrzańskie, powiat: krośnieński, woj: lubuskie

Dane kontaktowe:
Iwona Gaudyn
e-mail: sekretariat@zss.powiatkrosnienski.pl
tel: 68 383 54 07

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim