NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Gdańsk/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 28.06.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Wileńska 62, 80-215 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/6004

OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zajęć z języka angielskiego we wszystkich grupach wiekowych zgodnie z podstawą programową. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 6-11. (7h/tydzień).

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:
- wykształcenie wyższe kierunkowe, umiejętność prowadzenia zajęć z języka angielskiego, komunikacja i praca w zespole, kultura osobista, studia pedagogiczne uprawniające do prowadzenia zajęć z dziećmi.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Gdańsk
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 4 907 do 4 907 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Przedszkole nr 75

Adres:
Wileńska 62, 80-215 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
e-mail: sekretariat@p75.edu.gdansk.pl
tel: 510 955 323

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:

Źródło: Gdański Urząd Pracy