nauczyciel BHP

- zł

Wrocław, Fabryczna

Ogłoszenie dodane: 07.08.2024

Szkoła policealna dla dorosłych Pascal poszukuje nauczycieli do prowadzenia zajęć dydaktycznych (w weekendy sobota – niedziela)

Poszukujemy nauczycieli BHP

Obowiązki:
 prowadzenie zajęć z przedmiotów teoretycznych/praktycznych,
 realizacja programu nauczania z wybranego przedmiotu zawodowego
 przygotowanie do egzaminu państwowego,
 wspieranie każdego Słuchacza w jego rozwoju.

Wymagania:
 wykształcenie kierunkowe lub techniczne,
 praktykowanie zawodu,
 umiejętność pracy z grupą,
 kreatywność w prowadzeniu zajęć,
 mile widziane przygotowanie pedagogiczne (potwierdzona specjalizacja na studiach lub kurs pedagogiczny) lub kurs instruktora praktycznej nauki zawodu oraz doświadczenie w pracy dydaktycznej,
 mile widziane doświadczenie w egzaminowaniu słuchaczy w ramach egzaminów z kwalifikacji organizowanych przez OKE.

Oferujemy:
 umowa zlecenie/umowa o pracę/B2B
 atrakcyjne wynagrodzenie,
 stabilność zatrudnienia,
 praca w kameralnym i zgranym zespole
 elastyczny grafik,
 zapewniamy niezbędne pomoce dydaktyczne do prowadzenia zajęć.

CV prosimy przesyłać na adres: n.olaczek@pascal.edu.pl
Więcej informacji pod numerem telefonu: 570 900 932 lub 530 425 189

Natalia

Natalia

Natalia