MURARZ/ZBROJARZ

Mysłowice/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 04.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0293

OBOWIĄZKI:
Zgodny z oferowanym stanowiskiem. Praca na 1 zmiane w godz. 7-15

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Murarz (wymagany staż - lata: 1)
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- Poziom wykształcenia bez znaczenia. Wymagane doświadczenie min. 1 rok

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Mysłowice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
A.M.BUD Motyl Adam właściciel ADAM MOTYL

Adres:
Andrzeja Zielnioka 78, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Adam Motyl
tel: 519 140 851

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, inny

Wymagane dokumenty:
CV, kontakt telefoniczny w celu umówienia się na rozmowę.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach