Murarz - ogniomury - delegacje

Włocławek/ kujawsko-pomorskie

Ogłoszenie dodane: 14.06.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Firma założona w 2012 roku w Źarowie zajmująca się wyłożeniami ogniotrwałymi zatrudni pracownika na stanowisko:

Murarz

Wynagrodzenie: 8000-11000 brutto/miesiąc

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie – wyjazd Żarów, woj. śląskie – wyjazd Miasteczko Śląskie, woj. świętokrzyskie – wyjazd Smugi.

Zadania:

Prace murarskie metodą natryskową i murowania. Możliwość douczenia.

Wymagania:

Wykształcenie min. zawodowe,
Doświadczenie w pracy budowlanej związanej z murowaniem, mile widziane murowanie pieców przemysłowych,
Gotowość do pracy w delegacji,
Brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach.

Gwarantujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Comiesięczną premię uznaniową, kartę posiłkową, prywatne ubezpieczenie oraz pakiet medyczny i wypłaty delegacyjne,
Powroty do domu na weekend- co tydzień lub dwa,
Bezpłatny dojazd oraz nocleg na okres wykonywania pracy.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści “MURARZ” – oddzwonię!

Magdalena

Magdalena

Magdalena