MONTER WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH I PCV

Nowa Sól/ nowosolski/ lubuskie

Ogłoszenie dodane: 26.06.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: M.J.Piłsudskiego 40, 67-100 Nowa Sól, powiat: nowosolski, woj: lubuskie
Nr oferty: StPr/24/0232

OBOWIĄZKI:
praca montażowa okien i drzwi stolarki z PCV, dokonywanie regulacji i ocena jakościowa okien z zachowaniem zasad technologicznych i jakościowych; dźwiganie elementów powyżej 20 kg.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:
- Doświadczenie zawodowe mile widziane. Sumienność, pracowitość, odpowiedzialność, zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole, dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy, chęci do pracy

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Nowa Sól
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PPHU LAMGI MICHAŁ GIBOWSKI

Adres:
M.J.Piłsudskiego 40, 67-100 Nowa Sól, powiat: nowosolski, woj: lubuskie

Dane kontaktowe:
Iwona Michelis
e-mail: kadry@lamgi.pl
tel: 731187316

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV+ skierowanie do pray dla osób zarejestrowanych w PUP

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli