monter - stabilna praca bez doświadczenia

Jasło/ jasielski/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 1 godzinę temu

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Szukasz stabilnego zatrudnienia? Lubisz prace manualne?

Mamy dla Ciebie dobrą ofertę – zostań MONTEREM! Jeśli nie masz doświadczenia, nie martw się - przygotujemy Cię do pracy i odpowiednio przeszkolimy.

Miejsce wykonywania pracy - Jasło.

oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia)
- wynagrodzenie 4300 zł brutto/m-c.
- bezpieczny i szybki proces rekrutacji oraz dopełnienie formalności
- opiekę dedykowanego konsultanta Randstad, który sprawnie przeprowadzi Cię przez rekrutację
- prywatna opieka medyczna
- karta sportowa
- ubezpieczenie grupowe
- zniżki w sklepach i na usługi w benefitach Randstad

zadania:

- wykonywanie prac tapicerskich, w tym prac polegających na przygotowaniu elementów do tapicerowania, montażu elementów tapicerowanych
- kompletowanie elementów do montażu tapicerowania
- obsługa narzędzi montażowych i kontrolnych
- dbałość o odpowiednią jakość produktu
- prowadzenie podstawowej dokumentacji produkcyjnej

oczekujemy:

- zdolności manualnych
- gotowości do pracy w systemie zmianowym

Jeżeli interesuje Cię nasza oferta, zaaplikuj poprzez portal

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Nikola

Nikola

Nikola