MONTER/SPAWACZ

Gdańsk/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 17.08.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: FRANCISZKA SCHUBERTA 20/1, 80-171 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/7583

OBOWIĄZKI:
Sczepianie metali metodą 111 lub 135, 136, montaż tras kablowych. Praca od poniedziałku do piątku (możliwość pracy w weekendy), zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- umiejętność spawania ręcznego elektrodą - metodą 111 lub 135, 136, dyspozycyjność, punktualność.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Gdańsk
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 34 do 37 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
HTC-SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
FRANCISZKA SCHUBERTA 20/1, 80-171 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
e-mail: rekrutacja@htc-system.pl
tel: 531 434 838

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Gdański Urząd Pracy