MONTER INSTALACJI ZEWNĘTRZNYCH I WEWNĘTRZNYCH

Płock/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 06.07.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/0871

OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych sieci kanalizacyjnych i wodociągowych. Praca w Płocku w godz. 7-17.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- mile widziane doświadczenie zawodowe jako monter instalacji wodno - kanalizacyjnych

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Płock
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 58 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
INŻYNIERIA RZESZÓW SPÓŁKA AKCYJNA

Adres:
PODKARPACKA 59A, 35-082 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:
Andrzej Niedbała
e-mail: aniedbala@inzynieria.rzeszow.pl
tel: 663 992 035

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku