MONTER INSTALACJI SANITARNYCH/HYDRAULIK

Kraków/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 11.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Praca na terenie Andrychowa i Krakowa, 00-323 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/1017

OBOWIĄZKI:
Wykonywanie instalacji sanitarnych. MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA. Praca na terenie Andrychowa i Krakowa. Dojazd do pracy zapewniony przez pracodawcę.
Zatrudnienie na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia, jednozmianowa, w godz. 7:00-15:00. Możliwość pracy w nadgodzinach.
Kontakt z pracodawcą osobisty w Rzykach lub w Krakowie poprzedzony kontaktem telefonicznym 504 286 372.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania pożądane:
- Zawód: Monter instalacji i urządzeń sanitarnych
- Uprawnienia: prawo jazdy kat B
- Uprawnienia: umiejętność spawania

Wymagania inne:
- Wykształcenie nie jest istotne, mile widziane doświadczenie w zawodzie, mile widziane prawo jazdy kat.B, mile widziana umiejętność spawania, pracowitość, rzetelność. MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kraków
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 29,32 do 32,46 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
MAR-POL DARIUSZ JOŃCZYK

Adres:
Mydlarze 20, 34-125 Rzyki, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Dariusz Jończyk
tel: 504286372

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - Kontakt osobisty poprzedzony kontaktem telefonicznym.

Wymagane dokumenty:
CV, może być skierowanie

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach