Monter

Świebodzin/ świebodziński/ lubuskie

Ogłoszenie dodane: 26.06.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11780

Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów.

Teraz prowadzimy rekrutację dla lidera z branży motoryzacyjnej , która poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji- monter

Miejsce pracy: ŚWIEBODZIN

Zapraszamy do aplikowania!

Oferujemy
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
premia miesięczna do 15%
praca od poniedziałku do piątku
Zadania

Czynności montażowe ( obsługa wkrętarki, nitownicy, narzędzi dynometrycznych)
Obsługa włącznika systemu ANDON
Obsługa suwnic
Pakowanie
Wymagania
Zdolności manualne, dbałość o szczegóły
Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
Adaptacja do zmian stanowisk, elastyczność, organizacja pracy
Umiejętność nawiązywania kontaktów
Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym (poniedziałek-piątek)
Gotowość do pracy od zaraz

Barbara

Barbara

Barbara