Mechanik Utrzymania Ruchu w Fabryce Materiałów Bentonitowych

Gdańsk/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 17.07.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Poszukujemy mechanika do pracy fabryce materiałów bentonitowych. Jeśli masz podstawowe doświadczenie w naprawie i konserwacji maszyn oraz wykształcenie techniczne, ta praca jest dla Ciebie! Skontaktuj się z nami pod numerem 883-088-611!

Obowiązki:
- Wykonywanie prostszych prac naprawczych i konserwacyjnych na maszynach i urządzeniach przemysłowych
- Pomoc przy przeglądach technicznych i diagnozowanie podstawowych usterek
- Obsługa prostych narzędzi i sprzętu diagnostycznego
- Współpraca z zespołem technicznym w utrzymaniu sprawności technicznej maszyn

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy jako mechanik, preferowane w branży przemysłowej
- Znajomość technik utrzymania ruchu oraz wykształcenie techniczne
- Uprawnienia SEP do 1kV oraz uprawnienia UDT będą dodatkowym atutem
- Sumienność, dokładność i umiejętność pracy pod presją czasu
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
- Atrakcyjne premie za zaangażowanie
- Stawka godzinowa w przedziale 28-34zł
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
- Wsparcie zespołu koordynującego
- Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu technicznego

Jeśli jesteś gotowy/a do pracy jako Mechanik Utrzymania Ruchu w Fabryce Materiałów Bentonitowych, aplikuj teraz i dołącz do naszego zespołu!

Kontakt: Tel. 883-088-611
Mail: K.szklarzewicz@fallwork.pl

Pamiętaj o dodaniu do swojej aplikacji, klauzuli RODO: „„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”

Kacper

Kacper

Kacper