MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Zgorzelec/ zgorzelecki/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 20.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Armii Krajowej 70/71, 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie
Nr oferty: StPr/24/0461

OBOWIĄZKI:
Umowa na czas nieokreślony, praca w godzinach 07:00-14:00 ; 14:00-20:00

Diagnozowanie usterek mechanicznych i elektrycznych samochodów
Wykonywanie napraw i konserwacji pojazdów
Wymiana części i elementów mechanicznych
Wykonywanie przeglądów i bieżących napraw zgodnie z wytycznymi producenta
Obsługa narzędzi i urządzeń warsztatowych

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze branżowe
- Uprawnienia: praca w zespole
- Uprawnienia: Mechanika - mechanik pojazdów samochodowych
- Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:
- Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków, umiejętność diagnozowania usterek i wykonywania napraw

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Zgorzelec
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
"INTER - CAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Armii Krajowej 70/71, 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:
Radosław Kurantowicz
e-mail: salon@intercar.zgorzelec.pl
tel: 603080428

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Brak

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu