Mechanik

Bydgoszcz/ kujawsko-pomorskie

Ogłoszenie dodane: 04.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko Mechanika.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i złożenia aplikacji!

Zakres obowiązków
-Udział w regularnych przeglądach technicznych
-Identyfikacja i usuwanie awarii mechanicznych
-Przeprowadzanie działań konserwacyjnych maszyn i urządzeń
-Proponowanie i realizacja zmian w maszynach w celu ich usprawnienia
-Sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw, przeglądów

Poszukiwane kompetencje
-Wykształcenie średnie lub zawodowe (mile widziane kierunki związane z mechaniką)
-Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
-Umiejętność identyfikowania awarii i naprawy maszyn przemysłowych
-Zainteresowanie mechaniką i chęć rozwoju w tym obszarze
-Umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy
-Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (umowa podpisywana bezpośrednio z pracodawcą)
-Pakiet benefitów m.in prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku
-Pracę w systemie zmianowym
-Niezbędne narzędzia pracy
-Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji

Sylwia

Sylwia

Sylwia