MECHANIK

Toruń/ kujawsko-pomorskie

Ogłoszenie dodane: 08.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

MECHANIK

Miejsce pracy: Polna 146 B, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Nr oferty: StPr/24/1071

OBOWIĄZKI:
praca przy naprawach i remontach urządzeń elektrycznych

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Wymagania dodatkowe:
- Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania inne:
- sumienność, dokładność, umiejętność organizacji czasu, umiejętność pracy w zespole, mile widziane posiadanie uprawnień energetycznych do 1 KV

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Toruń
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 8 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Z.E.A.N.N. ROTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Polna 146 B, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:
e-mail: sekretariat@rotor.com.pl
tel: 883434589

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV należy wysłać na email: sekretariat@rotor.com.pl

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia