Malarz/Szpachlarz

Rzeszów/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 12.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Oferta Pracy tymczasowej, GRH Polska (nr licencji 16998)

Poszukujesz pracy w zawodzie i liczysz na długoterminową współpracę, ale nie znasz francuskiego? To żaden problem, bo u nas pracujesz w polskich ekipach! Obecnie dla naszego Klienta z branży budowlanej poszukujemy osoby na stanowisko:

MALARZ

Lokalizacja: Alpy Francuskie, Francja

Oferujemy:
Polską umowę o pracę
Bezpłatne zakwaterowanie i transport do pracy
Dodatki za nadgodziny (+25 i + 50% do stawki podstawowej)
Ekwiwalent urlopowy i bonus za tymczasowy charakter pracy – dwa dodatki po 10%
Wypłaty w systemie miesięcznym – średnio 2600 - 2900 euro netto
Wszystkie formalności załatwiamy online
Dofinansowanie kosztów wyjazdu – dodatek odnawialny 100 euro
Bonus 100 euro za polecenie nam nowego pracownika
Możliwość otrzymania zaliczki po tygodniu pracy

Zadania:
Dokładne przygotowanie powierzchni
Gruntowanie, odpylanie ścian
Zabezpieczanie okien, drzwi i innych obiektów przed malowaniem
Malowanie metodą tradycyjną (wałek, pędzel)

Wymagania:
Doświadczenie, dokładność
Znajomość j. francuskiego – mile widziana
Dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy od zaraz

Jeżeli posiadasz doświadczenie i jesteś gotowy podjąć zatrudnienie za granicą – wyślij nam swoje CV
grhpolska.recruitify.ai/job/005a1bb5-508a-4f92-83bd-e7a0f7df0b65?sourceId=816

Gabriela

Gabriela

Gabriela